
Шпалерна сітка Клевер для огірків 1,7 м х 8 м (Україна) – міцна опора для підв’язки рослин
300 ₴
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 658
- +380 (95) 491-46-74Тетяна
Шпалерна сітка – це гнучка пластикова конструкція, що ідеально підходить для практичного та економічного вирощування овочів (огірків), квітів та інших кучерявих рослин.
Завдяки шпалерній сітці можна збільшити врожай на 30-40%, оскільки рослини ростуть вертикально, отримуючи більше сонячного світла та повітря. Також сітка дозволяє впорядковувати грядки та створювати зручну систему підв’язки.
Переваги:
✔ Збільшення врожаю – більше світла та повітря для рослин
✔ Зручність використання – легко кріпиться та встановлюється
✔ Стійкість до зовнішніх факторів – виготовлена з первинної сировини з УФ-стабілізатором
✔ Довговічність – стійка до ультрафіолету та вологи
Характеристики:
📌 Ширина: 1,7 м
📌 Довжина: 8 м
📌 Розмір комірки: 13 × 18 см
📌 Матеріал: первинний пластик із УФ-захистом
Застосування:
🔹 Вирощування огірків, гороху, винограду, квітів та інших витких рослин
🔹 Формування рівних рядів на грядках
🔹 Захист та підтримка рослин у процесі росту
💡 Шпалерна сітка – це ефективний спосіб підвищити врожайність і впорядкувати ваші грядки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Призначення сітки | Для обмотки комів, Для підтримки витких рослин, Для пташиних вольєрів, Універсальна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 1.7 м |
| Довжина | 8 м |
| Ширина комірки | 130 мм |
| Довжина комірки | 180 мм |
| Колір | Зелений |
| Ступінь затінення | 17 % |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Діаметр | 23 см |
| Кількість сіток | 1 |
| Користувацькі характеристики | |
| Метраж | 8 метр |
- Ціна: 200 ₴









