
Шпалерна сітка Клевер для огірків 1,7 м х 50 м (Україна) – міцна опора для підв’язки рослин
750 ₴
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1296
- +380 (95) 491-46-74Тетяна
Шпалерна сітка – це гнучка пластикова конструкція, що ідеально підходить для практичного та економічного вирощування овочів (огірків), квітів та інших кучерявих рослин.
Завдяки шпалерній сітці можна збільшити врожай на 30-40%, оскільки рослини ростуть вертикально, отримуючи більше сонячного світла та повітря. Також сітка дозволяє впорядковувати грядки та створювати зручну систему підв’язки.
Переваги:
✔ Збільшення врожаю – більше світла та повітря для рослин
✔ Зручність використання – легко кріпиться та встановлюється
✔ Стійкість до зовнішніх факторів – виготовлена з первинної сировини з УФ-стабілізатором
✔ Довговічність – стійка до ультрафіолету та вологи
Характеристики:
📌 Ширина: 1,7 м
📌 Довжина: 50 м
📌 Розмір комірки: 13 × 18 см
📌 Матеріал: первинний пластик із УФ-захистом
Застосування:
🔹 Вирощування огірків, гороху, винограду, квітів та інших витких рослин
🔹 Формування рівних рядів на грядках
🔹 Захист та підтримка рослин у процесі росту
💡 Шпалерна сітка – це ефективний спосіб підвищити врожайність і впорядкувати ваші грядки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Конюшина |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Кількість сіток | 1 |
| Довжина комірки | 180 мм |
| Ступінь затінення | 17 % |
| Призначення сітки | Для обмотування комів, Для підтримки кучерявих рослин, Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для обмотування комів |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Да |
| Ширина комірки | 130 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1.7 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Метраж | 50 метр |
- Ціна: 650 ₴









