
Садовий шланг SYMMER Pro Line 1/2", 30 м – гнучкий, міцний шланг для ефективного поливу саду, городу та газону
1 000 ₴
900 ₴
- В наявності
- Код: 301
- +380 (95) 491-46-74Тетяна
Поливальний шланг Pro Line від торгової марки Symmer — чудове рішення для поливу, яке в сучасному світі є практично на кожній ділянці, у кожному дворі, у кожного господаря для поливання городу та саду, газонів, пішохідних доріжок, мийки автомобілів і т.д. На сьогодні це незамінна річ у кожному будинку або дачній ділянці, на будь-якому підприємстві та в будівництві.
Усі шланги торгової марки Symmer виробляються з первинної сертифікованої сировини, матеріал не токсичний, стійкий до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Завдяки технології вулканізації (зміцнення шарів за допомогою високої температури), шланги не розшаровуються, маючи чудову гнучкість і стійкість до зламів. Шланг стійкий до фізичних деформацій, не скручується, не перетискається під час експлуатації, витримує різкі перепади температури від -10 до +60 °C і розрахований на тиск води до 6 барів.
Тришарова структура для максимальної надійності:
1️⃣ Внутрішній шар — м'який ПВХ (пластик), має спеціальний склад, який запобігає утворенню спор водоростей. 2️⃣ Зміцнення — синтетична нитка (корд), просочений лаком капрон, який перевершує більшість натуральних і хімічних волокон за міцністю. Вони не бояться вогкості, не вбирають воду, мають високу міцність і зносостійкість, стійкість до перетирання. Обертання дає змогу нитки тримати структуру та в процесі використання не втрачати свої властивості, головними з яких є гнучкість і міцність. 3️⃣ Зовнішній шар — еластичний непрозорий ПВХ, до складу якого входить спеціальна ультрафіолетова добавка, що запобігає розтріскуванню та пересиханню шланга на сонці. Завдяки цьому шланг зберігає свої властивості тривалий час. Використання всіх цих якісних матеріалів забезпечує термін експлуатації до 8 сезонів.
Ідеальний вибір для
✅ Поливання саду, городу, клумб і газонів. ✅ Мийки автомобілів, садової техніки та доріжок. ✅ Використання в домашньому господарстві, на дачі або в будівництві.
Поливальний шланг Symmer Pro Line — це гарантія довговічності, надійності та комфорту під час використання. Вибирайте якість, яка слугуватиме вам не один рік!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Symmer |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Діаметр | 15 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 6 атм |
| Довжина | 30 м |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Вага 1 п.м. | 1 кг |
| Мінімальна температура води | -10 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Збільшення шланга при подачі води до | 15 м |
| Колір | Червоний |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шланг лейфлет |
| Довжина бухти | 20 м |
| Фільтрація, Меш (Mesh) | 0 |
| Відстань між водовипусками/емітером | 0 см |
| Витрата води (м3/год) | 5 |
| Вид товару | Шланг |
- Ціна: 900 ₴






